Matt Damon krytykuje Bonda

bourne.jpg
Matt Damon nie zgadza się na porównywanie jego szpiegowskiej postaci Jasona Bourne’a z angielskim agentem Jamesem Bondem. Twierdzi, że 007 jest passe.
Damon wybuchł na brytyjskiej premierze swojego trzeciego obrazu „The Bourne Ultimatum”, która odbyła się 15 sierpnia w Londynie.

„Postać Bonda jest integralna z latami sześćdziesiątymi. Bond jest imperialistą i wrogiem kobiet, który zabija ludzi i śmieje się z tego, pije martini i opowiada dowcipy, Bourne natomiast jest monogamistą, którego dziewczyna umiera, a on obwinia się za to.Ta postać jest diametralnie inna, i nie można jej porównywać z Bondem” – twierdzi aktor.

zrodlo: interia

i patrzac na „ewolucje” agentow 007 to jest to pewna powierzchowna taniocha.
Bourne wzbudza we mnie wiecej emocji niz Bond.

Zobacz: Koniec z Bournem, The Good Shepherd – trailer, The departed – Infiltracja – recenzja

Reklamy

3 komentarze do “Matt Damon krytykuje Bonda

  1. admin

    Według magazynu „Forbes”, gwiazdor nowego filmu „Ultimatum Bourne’a” gwarantuje wytwórniom filmowym dwukrotnie wyższe wpływy, niż Tom Cruise, czy Tom Hanks, ponieważ każdy dolar z jego gaży generuje aż 29 dolarów zysków z filmu. Dwie pierwsze części przygód Bourne’a z udziałem Damona zarobiły łącznie 850 milionów dolarów, a jego najnowszy film bije obecnie rekordy oglądalności w Stanach Zjednoczonych. Miejsce drugie na liście „Forbesa” zajął Brad Pitt, który gwarantuje 24 dolary zysku za każdego dolara honorarium, zaś tuż za nim znaleźli się ex aequo Vince Vaughn i Johnny Depp. Najbardziej dochodową aktorką okazała się Jennifer Aniston, której przypadło miejsce piąte.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s